Hacettepe Üniversitesi

2017 yılının Kasım ayında TUZER ailesi ile tanıştım.

1995 yılında İzmir’in Bergama ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğretimi Bergama’da okuduktan sonra 2013 yılında Şehit Hakan Sağınç Anadolu Lisesi Yabancı Dil bölümünü 90.18 puanla lise birincisi olarak bitirdim. Aynı sene Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümüne girdim. 2017 yılında ise aynı bölümden şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümüne halen devam ediyorum.

2017 yılında Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde Diksiyon, Spikerlik – Sunuculuk eğitimi aldım. Burada kamera karşısında haber sunumları yaptım ve hazırlıksız konuşma eğitimleri aldım.

Gizem Durak

İngilizce Öğretmeni

Öğrenci Yorumları

İngilizcem biraz düşüktü ama Gizem Hocayı dinledikten sonra İngilizce derslerini hem eğlenerek hem de büyük bir ciddiyetle izledim. Düşünebiliyor musunuz? İngilizce notumu 70’den 100’e çıkardım. Her şey için teşekkür ederim hocam. Sizi seviyoruz.

Sudenaz VURAL

Öğrenci

Aslında başlarda TUZER’de bir şeyler başaracağımı düşünmüyordum. Gizem Hocam sağolsun her zaman güler yüzüyle derslerde moral ve destek veriyordu. Onun yüzü hayata dair bir önem taşıyordu, bir öğretmenden daha fazlasıydı. Bana İngilizce dersini daha da sevdirdi. Her türlü konuda rehber hocamdan daha fazla Gizem Hocamdan destek alıyordum. İngilizce dersleri keyifli ve eğlenceliydi. Gizem Hocaya ne kadar teşekkür etsem azdır.

Hikmet Melih ADIGÜZEL

Öğrenci

Gizem Hocanın öğrencileriyle arasında çok ilginç bir bağ var ve bu da onu eşsiz yapıyor. Benim açımdan düşünecek olursak Gizem Hoca çok eğlenceli, sohbeti eksik olmayan, çoğu zaman müzik dinletmeden dersi bitirmeyen biri. TUZER’de çok zevkli, eğlenceli dersler işledik. Teşekkürler TUZER.

Sıla TORTAMIŞ

Öğrenci

%

Öğrenci Memnuniyeti

+

Öğrenci Sayısı

+

İrtibat Bürosu

+

Arşiv Ders

Tuzer Online Öğretim

Tuzer Dil Kusları

“İngilizce sadece ana dili İngilizce olanların değil hepimizin dili”

TUZERdil ailesi öğrencilerine İngilizceyi eğlenerek öğretmeyi hedefler ve İngilizceyi doğru öğrenmenin yanı sıra doğru konuşabilmenin önemine inanır.Bu inanç doğrultusunda TUZERdil siz sevgili öğrencilerimizi bu ailenin bir parçası olmanız için bekliyor.